Istnieje mozliwość rezerwacji noclegu w Przystani Pielgrzyma przy Figurze Chrystusa Króla dla pielgrzymów i turystów.

Pokoje:
Pokoje 1-, 2- lub 3-osobowe z łazienką w dogodnej cenie i o dobrym standardzie oraz apartamenty 2-pokojowe z dużym łożem małżeńskim oraz prywatną łazienką.

Opis:
Obiekt Przystań Pielgrzyma usytuowany jest w Świebodzinie, tuż obok pomnika Chrystusa Króla oraz 1,3 km od zjazdu z autostrady A2. Na miejscu znajduje się restauracja i bar. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.

Wszystkie pokoje obejmują łazienkę z prysznicem. Z niektórych z nich roztacza się widok na ogród lub miasto. W każdym pokoju na Gości czeka bezpłatna butelka wody i słodka niespodzianka.

Recepcja jest czynna przez całą dobę. Na terenie obiektu działają sklepy, w tym sklep z pamiątkami.

Najbliższe międzynarodowe lotnisko, Poznań-Ławica, oddalone jest o 90 km, lotnisko Zielona Góra/Babimost oddalone jest o 30 km.

Przystań Pielgrzyma w Świebodzinie jest także wysoko oceniana ze względu na lokalizację. Goście są z niej bardziej zadowoleni w porównaniu z innymi obiektami.

Przystań Pielgrzyma w Świebodzinie jest także pozytywnie oceniana ze względu na stosunek jakości do ceny!

Goście otrzymują więcej w tej cenie w porównaniu z innymi obiektami w tym mieście. Oferujemy równiez bezpłatny parking monitorowany bez konieczności rezerwacji. Istnieje możliwość dostawienia łóżka dla dziecka - bezpłatnie.

Lokalizacja:
Przystań Pielgrzyma znajduje się bezpośrednio przy Figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie w sąsiedztwie autostrady A2 Warszawa-Berlin i trasy krajowej S3. Czyni to z Przystani Pielgrzyma doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicy.

Inne usługi:
W pobliżu centrum handlowe, bankomat, basen. W pobliżu: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (300 m), Seminarium Duchowne w Gościkowie-Paradyżu (15 km), Jezioro Niesłysz w Niesulicach (16,5 km),  Łagów Lubuski (30 km), Zielona Góra (40 km), lotnisko Zielona Góra-Babimost (30 km).

Ceny/Prices:

już od 70 PLN - pokój jednoosobowy/single room

już od 120 PLN - pokój 2-osobowy/double twin room

już od 150 PLN - pokój 3-osobowy/triple room

już od 200 PLN - apartament z salonem, prywatną łazienką i sypialnią/apartment with living room, private bathroom and sleeping room

śniadanie/breakfast -
15 PLN

Zameldowanie do godz. 21.00

Wymeldowanie do godz. 12.00

Możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania (maks. +3 godziny) po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem
+48 604 252 137 (w miarę dostępności).

W OKRESIE OD LISTOPADA DO MARCA ŚNIADAŃ NIE SERWUJEMY.

Płatność:
Gotówka, płatności kartą - wkrótce.

Rezerwacja:
Rezerwacji można dokonać pod numerami telefonu:
+48 699 973 439 lub
+48 604 252 137
oraz za pomocą poczty elektronicznej sanktuarium.milosierdzia@gmail.com

”HotelsCombined.pl”

Galeria: